Stili

Trend Olan 5 Nişan Yüzüğü Stili

Nişan yüzükleri bir ömür boyu kullanıldıkları için değerli ve özel kabul edilirler. Bunlar sonsuz sevgi ve ilişkinin simgesidir ve tamamlama çemberidir. Bu nişan yüzükleri bir aşk hareketidir ve iki insan arasında ömür boyu sürecek bir aşk, kahkaha, ilgi ve birliktelik vaadine olan bağlılığı ve esareti temsil eder. Bir nişan yüzüğü, her çiftin hayatının önemli bir parçasıdır ve evlilikte sonsuza kadar sürer; bu nedenle bilgece ve akıllıca seçilebilir. Bu nişan yüzüklerinin tasarımı ve malzemesi, daha uzun süre dayanmalarını sağlayacak şekilde yüksek kalitede olmalıdır.

Bu yıl söz konusu nişan yüzükleri olduğunda birkaç trendin bir karışımını gördük. Bugünlerde çiftler, diğerlerine göre daha detaylı işlemeli ve kişiselleştirilmiş yüzükleri tercih ediyor. İşte burada bu sene trend listelerinde üst sıralarda yer alan 5 en üst yüzük stilinden bahsettik:

  • Oval Şekilli Nişan Yüzüğü

Oval biçimli nişan yüzükleri geçen yıl popülaritesinde zirve gördü ve hala en sevilenler arasında. Oval şekil yumuşak bir görünüm verir ve dikkati ellere çeker ve takan kişinin parmaklarının görünümünü uzatır. Altinbas Promosyon Kodu ile en popüler oval biçimli nişan yüzükleri, yüzüğün ortasında oyulmuş bir pırlanta ve şeridin yanlarında zamansız bir görünüm sergileyen küçük ek taşlardır. 

  • Siyah Buz Nişan Yüzüğü

Siyah buz, yüzüğün merkezinde tek bir siyah pırlantadan oluşan en popüler nişan yüzüğü tasarımlarından biridir. Bazıları farklı şekil ve boyutlarda değerli taşlardan yapıldığından, tüm siyah buz yüzükler pırlanta içermez. Siyah her zaman yoğunluğun, çekiciliğin ve derinliğin rengi olmuştur. Ve bu günlerde çiftler bu siyah taşlı yüzüklere ve diğer ek mücevherlere düşkün.

  • Yeşil Taşlı Nişan Yüzüğü

Yeşil taşlı yüzükler son birkaç yılda popülerliğin doruklarına ulaştı. Yeşil zümrüt yüzükler daha çok ünlüler ve tanınmış kişiler tarafından takılmaktadır ancak günümüzde zümrüt, safir, opal, mozanit ve hatta akik gibi çeşitli tasarımlarda ve yeşil taşlarda mevcut olduğundan artık yeşil yüzük almak için ünlü bütçesine sahip olmanıza gerek yoktur. 

  • İnci Nişan Yüzüğü

İnciler alyansların en narin seçimidir. Bunlar en yaygın olanlar değil ama en popüler olanlardır. İnciler genellikle asillerle ilişkilendirilir ve onu takan herkese her zaman asil ve seçkin bir dokunuş yayar. İnci yüzükler sadece göz alıcı bir görünüme sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda onlarla bağlantılı özel bir anlama da sahiptir. Bilgeliği, bütünlüğü, sadakati ve saflığı sembolize eder.

  • Platin Nişan Yüzüğü

Platin nişan yüzükleri, en yaygın ve popüler nişan yüzüğü türüdür. Gelin ve damatların çoğu, aynı zamanda hem uygun fiyatlı hem de güzel oldukları için bugünlede platin yüzükleri tercih ediyor. Platinin kalitesi kalıcıdır ve diğer metallere göre dayanıklılık avantajı vardır. Çoğu insan, sağladığı yumuşak görünüm nedeniyle platini tercih ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>